Τα οινοποιεία της Περιφέρειας Πελοποννήσου, μετέχουν στην εκδήλωση με τίτλο, “Ανοιχτές Πόρτες”, που οργανώνεται από τις Ενώσεις των Οινοπαραγωγών της χώρας και τα επισκέψιμα οινοποιεία – μέλη των Ενώσεων το διήμερο 27 και 28 Μαΐου 2023.
Τα οινοποιεία θα είναι ανοιχτά για το κοινό από τις 11 το πρωί έως και τις 7 το απόγευμα.
Οι φίλοι του κρασιού, θα μπορούν να περιηγηθούν στους δρόμους του κρασιού και θα έχουν την ευκαιρία να συμμετέχουν σε ποικίλες δράσεις (ξεναγήσεις, γευστικές δοκιμές, διαγωνισμοί, δώρα και λοιπές εκπλήξεις).
Η εκδήλωση “Ανοιχτές Πόρτες”, τελεί υπό την αιγίδα του Υπουργείου Τουρισμού και του Υπουργείου Αγροτικής Ανάπτυξης και Τροφίμων. Μετέχουν και οινοποιεία της Περιφέρειας Πελοποννήσου, αφού συμμετέχει και η Ένωση των Οινοπαραγωγών του Αμπελώνα της Πελοποννήσου.
Post Top Ad
Τετάρτη 24 Μαΐου 2023
![](https://1.bp.blogspot.com/-7Kd9qaiRHuA/WaEtZyc70TI/AAAAAAAADsA/7WUYBVoY-UwwjdEP3kDFPvH9htN0dDKgQCLcBGAs/s1600/demo-image.jpg)
Home
ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ
Τα οινοποιεία της Περιφέρειας Πελοποννήσου, μετέχουν στην εκδήλωση με τίτλο “Ανοιχτές Πόρτες”
Τα οινοποιεία της Περιφέρειας Πελοποννήσου, μετέχουν στην εκδήλωση με τίτλο “Ανοιχτές Πόρτες”
Tags
# ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ
Share This
Δυο λόγια για το Diogenis Press Editor
ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ
Ετικέτες
ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Post Bottom Ad
Λίγα λόγια σύντομα και ξεκάθαρα
Το Diogenis-Press είναι από τα παλαιότερα ειδησεογραφικά blogs - sites της Κορινθίας. Υπήρξε πρωτοπόρο και καινοτόμο με αμεσότητα προς τους αναγνώστες του. Μετά από μια δύσκολη περίοδο το Diogenis-Press επιστρέφει στις ρίζες του ξαναβρίσκοντας την πυξίδα του. Ακριβώς όπως το αγαπήσατε.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου