Είναι δίκαιο να γίνει πράξη!
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Υπάρχει ανάγκη ουσιαστικής στήριξης μπροστά στα ισχύοντα δημοτικά τέλη, που είναι δυσβάσταχτα για τους δημότες.
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Μειώνουμε σε ποσοστό 50% τα δημοτικά τέλη για τους κοινόχρηστους χώρους, όπως είναι οι χώροι για τραπεζοκαθίσματα σε πλατείες, οι χώροι των Λαϊκών Αγορών κ.ά.
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Δεσμευόμαστε με συγκεκριμένο πλάνο να υλοποιήσουμε την μείωση από τις αρχές του 2024.
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
Γιατί -για να παραφράσουμε τα λόγια του Αγίου Αυγουστίνου- “αν απουσιάζει η δικαιοσύνη, τι άλλο είναι η πολιτική ηγεσία, παρά οργανωμένη κατάχρηση εξουσίας;”
ΠΝΟΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου