Έντονη διαμαρτυρία των κατοίκων του Μαψού για την κατάσταση που βρίσκεται το Δημοτικό Σχολείο του χωριού και κυρίως ο χώρος προαυλισμού των μικρών παιδιών. Όπως μαρτυρούν οι φωτογραφίες που δημοσιεύουμε, οι συνθήκες είναι τριτοκοσμικές και αποδεικνύουν την αδιαφορία ή την ανικανότητα της Δημοτικής Αρχής Νανόπουλου για την συντήρηση και βελτίωση των σχολικών κτιριακών υποδομών στο Δήμο Κορινθίων.
Post Top Ad
Πέμπτη 28 Σεπτεμβρίου 2023
![](https://1.bp.blogspot.com/-7Kd9qaiRHuA/WaEtZyc70TI/AAAAAAAADsA/7WUYBVoY-UwwjdEP3kDFPvH9htN0dDKgQCLcBGAs/s1600/demo-image.jpg)
Home
ΚΟΡΙΝΘΙΑ
Απαράδεκτες εικόνες από το Δημοτικό σχολείο Μαψού - Τι κάνουν οι αρμόδιοι της Δημοτικής Αρχής;
Απαράδεκτες εικόνες από το Δημοτικό σχολείο Μαψού - Τι κάνουν οι αρμόδιοι της Δημοτικής Αρχής;
Tags
# ΚΟΡΙΝΘΙΑ
Share This
Δυο λόγια για το Diogenis Press Editor
ΚΟΡΙΝΘΙΑ
Ετικέτες
ΚΟΡΙΝΘΙΑ
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Post Bottom Ad
Λίγα λόγια σύντομα και ξεκάθαρα
Το Diogenis-Press είναι από τα παλαιότερα ειδησεογραφικά blogs - sites της Κορινθίας. Υπήρξε πρωτοπόρο και καινοτόμο με αμεσότητα προς τους αναγνώστες του. Μετά από μια δύσκολη περίοδο το Diogenis-Press επιστρέφει στις ρίζες του ξαναβρίσκοντας την πυξίδα του. Ακριβώς όπως το αγαπήσατε.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου